Obozy naukowe
Strona główna  >   Dla Uczestników Projektu  >   Obozy naukowe
Latem 2011 roku uczestniczyliście w Letnich Tematycznych Obozach Naukowych. Były to obozy nie tylko szkoleniowe. Umocniły one współpracę międzyuczniowską w czterech  wybranych województwach: pomorskim, lubuskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim. W wakacyjnej atmosferze wzięliście aktywny  udział w warsztatach, pokazach, spotkaniach  z naukowcami.  Zajęcia rozwijały  Wasze zainteresowania, szkolenie „Ja w zespole” pozwoliło Wam zintegrować się z pozostałymi uczestnikami obozu. Atrakcyjny Turniej Zespołów Badawczych zakończony został wyłonieniem zwycięzców, którzy obdarowani zostali  nagrodami.
Galeria publikacji
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"