Projekty badawcze (informacje o badaniu)
"Sprawozdanie"
Status: w realizacji
Grupa: z10c przy Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
Daty
Data rozpoczęcia: 0000-00-00
       

W projekcie z chemii uczestniczyło 10 osób wszystkie z klasy biologiczno-chemicznej. Projekt odbywał się co tydzień.  W czasie jego trwania uczestnicy poszerzali swoja wiedze w zakresie chemii i nie tylko. Dwa ubiegłe lata nauki w szkole uprzyjemniały nam wyjazdy organizowane pod przewodnictwem pana Kuczyńskiego . Miały one na celu ukazanie nam najnowszych technik we wszystkich dziedzinach nauk. Odwiedziliśmy różne uczelnie  w takich miastach jak Gdańsk, Poznań, Szczecin, Koszalin. W czerwcu 2012 r. udaliśmy się do Warszawy w celu zwiedzenia Muzeum Techniki oraz Muzeum Powstania Warszawskiego . 
Dzięki otrzymanemu sprzętowi oraz odczynnikom przeprowadzaliśmy różne doświadczenia w celu poszerzenia swojej wiedzy. Zaowocowało to rozwinięciem w nas pasji do chemii oraz chęcią poznawania świata. Dzięki czemu coraz lepiej i pewniej czuliśmy się w naszej "pracowni chemicznej". Wspólne wyjazdy zintegrowały wszystkie grupy istniejące w szkole. Innych uczestników zainteresowały nasze zajęcia do tego stopnia iż sami chcieli w nich uczestniczyć.

»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"