Aktualność "Wyprawka dla ucznia od WSP"
Uczelnia prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych, które trafią do potrzebujących dzieci. To jedna z akcji, jaką WSP organizuje na 20-lecie.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych i biurowych, które zostaną przekazane dzieciom objętym pomocą Mazowieckiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Trafią do dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, z problemami uzależnień, zagrożonych sieroctwem lub niedostosowaniem społecznym lub takim, którym brakuje środków finansowych na zakup podstawowych przyborów szkolnych.

Przekazane dary mogą stanowić dużą pomoc w skompletowaniu przyborów szkolnych na nowy rok szkolny i stworzeniu dogodnych warunków do nauki. Zebrane artykuły na pewno przyczynią się do osiągania dobrych wyników w nauce i sprawią radość dzieciom i rodzicom.

Zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz inne osoby, które chciałyby wspomóc potrzebujące dzieci do udziału w akcji.
Artykuły szkolne i biurowe prosimy dostarczać do Działu Marketingu i PR, ul. Drawska 27/1, Warszawa. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 22 823 66 23 wew. 108.

„Wyprawka dla ucznia” to kolejny z 20 dobrych uczynków – akcji zorganizowanej z okazji 20-lecia Uczelni, w którą zaangażowana jest nie tylko Uczelnia jako instytucja odpowiedzialna społecznie, ale również pracownicy i studenci na wszystkich Wydziałach WSP im. J. Korczaka w Warszawie. Polega ona na podjęciu dwudziestu dobrowolnych inicjatyw mających znaczenie społeczne i środowiskowe.

Uczelnia od 20 lat kształci pedagogów, ludzi aktywnych społecznie, którzy wybrali już ścieżkę swojej kariery zawodowej – chcą pomagać innym. W tym roku postanowiliśmy dać wsparcie tym najbardziej potrzebującym, w szczególności osobom pozostającym bez opieki i wykluczonym społecznie, m.in. dzieciom z domu dziecka, samotnym matkom, osobom starszym, niepełnosprawnym czy przewlekle chorym i działać na rzecz poprawy ich sytuacji życiowej. Uczelnia zorganizuje akcje pomocowe samodzielnie, bądź wesprze osoby potrzebujące poprzez współpracę z instytucjami pożytku publicznego, które taką formą pomocy zajmują się na co dzień.

DATA PUBLIKACJI: 2013-08-21 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"