Aktualność "Nasza publikacja on-line"
Na zakończenie Projektu "Kompetencje kluczowe drogą do kariery" opublikowaliśmy książkę, która jest podsumowaniem działań. Można w niej nie tylko znaleźć informacje o tym, co działo się przez trzy lata trwania Projektu, ale też podpatrzeć dobre praktyki i metody dydaktyczne, które warto zastosować. Uczniowie na pewno chętnie przeczytają opinie rówieśników o tym, czego się nauczyli podczas Projektu.

Nasza publikacja trafiła do wielu szkół i bibliotek. Dla osób, które mimo to nie mają możliwości zajrzeć do książki, przygotowaliśmy wersję elektroniczną. Można ją pobrać ze strony.

DATA PUBLIKACJI: 2013-07-17 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"