Aktualność "Wykłady w pigułce"
Nie uczestniczyliście w konferencji podsumowującej Projekt? Byliście na spotkaniu i chcecie sobie przypomnieć główne myśli? Mamy dla Was materiały.

Prelegenci, którzy uczestniczyli w konferencji podsumowującej Projekt, przygotowali bardzo ciekawe wystąpienia. W załącznikach wykłady w pigułce - szkic przemówień opracowany w formie prezentacji. Zachęcamy do przeglądania i szukania w materiałach inspiracji.

Czego dotyczą prezentacje?

Beata Wierzba, nauczyciel konsultant w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku: Rozwijanie kompetencji kluczowych a jakość życia absolwentów szkół ponadgimnazjalnych w kontekście uczenia się przez całe życie 

Piotr Walicki, specjalista w Instytucie Badań Edukacyjnych: Kompetencje kluczowe polskich uczniów w świetle wyników badań międzynarodowych

Magdalena Werner, koordynator Projektu: Podsumowanie projektu „Kompetencje kluczowe drogą do kariery”

Bartosz Fingas, koordynator ds. szkoleń w Collegium Wratislaviense: Nowe formy rozwoju i edukacji – mentoring, tutoring, coaching – kim może być nauczyciel dla ucznia, kogo może poszukiwać uczeń?

Ewa Furche, wicedyrektor CEN w Gdańsku: Metoda projektów a kompetencje kluczowe w społeczeństwie opartym na wiedzy


DATA PUBLIKACJI: 2013-06-19 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"