Aktualność "Każdy z Was otrzyma certfikat"
Wszystkie szkoły oraz współpracujący z nami nauczyciele dostaną od nas podziękowanie za udział w Projekcie, a uczniowie - certyfikaty.

Chcemy Wam podziękować za udział w Projekcie "Kompetencje kluczowe drogą do kariery", dlatego dla każdego ucznia przygotowaliśmy certyfikat. Dokument na pewno przyda się Wam, gdy będziecie szukać pracy albo startować na wyższą uczelnię.

Dla szkół mamy ładnie oprawione podziękowania. Dokument potwierdzający udział w Projekcie otrzymają również nauczyciele, którzy prowadzili z Wami zajęcia. Podziękowanie potwierdzi ich doświadczenie i nowe umiejętności, jakie zdobyli dzięki pracy w Projekcie.

Uczestnicy konferencji podsumowującej Projekt "Kompetencje kluczowe drogą do kariery" mieli okazję osobiście odebrać dyplomy. Pozostałym prześlemy je pocztą. Uczniowie będą mogli odebrać certyfikaty podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Zdjęcia z wręczenia certyfikatów można zobaczyć tu

DATA PUBLIKACJI: 2013-06-13 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"