Aktualność "Wręczyliśmy nagrody nauczycielom"
Podczas konferencji Wasi ulubieni nauczyciele, na których głosowaliście w plebiscycie, odebrali nagrody. Zwyciężczyni dostała laptop.

Katarzyna Witek, zwyciężczyni plebiscytu na ulubionego nauczyciela, otrzymała od nas laptop. Odebrała go podczas konferencji podsumowującej Projekt. - Bardzo się cieszę, że to pani Kasia została przez uczniów wybrana, bo bardzo dobrze nam się z nią współpracowało. Trzymaliśmy za nią kciuki - przyznała Magdalena Werner, koordynatorka Projektu.

Mieliśmy też niespodzianki dla pedagogów, którzy zajęli kolejne miejsca. Wyróżniliśmy Macieja Dragańczuka, Ewelinę Bielińską, Zygmunta Rafińskiego i Grzegorza Zająca. Ten ostatni dostał również szczególne podziękowanie za kierowanie obozami naukowymi podczas Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców.

Zdjęcia z wręczenia nagród możecie obejrzeć w galerii tu

DATA PUBLIKACJI: 2013-06-13 » Pozostałe aktualności
Galeria aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"