Aktualność "Konferencja na zakończenie projektu"
W środę podsumujemy projekt „Kompetencje kluczowe drogą do kariery”. Zakończy go konferencja z udziałem uczestników projektu i naukowców, którą zaplanowaliśmy 5 i 6 czerwca.

„Kompetencje kluczowe drogą do kariery” to projekt realizowany przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie. Przez trzy lata uczestniczyliście w zajęciach pozalekcyjnych związanych z naukami ścisłymi: matematyką, fizyką, biologią, chemią i informatyką oraz przedsiębiorczością. Wyjeżdżaliście na obozy naukowe, wykłady i imprezy edukacyjne, pracowaliście w grupach nad projektami badawczymi oraz organizowaliście szkolne pikniki popularyzujące naukę.

Nadszedł czas na podsumowanie. Odbędzie się ono w naukowej atmosferze podczas konferencji, na którą zostali zaproszeni nie tylko uczestnicy projektu, ale także autorytety z zakresu pedagogiki, rozwijania kompetencji kluczowych i nowych form edukacji.

Konferencja została zaplanowana na środę i czwartek 5-6 czerwca w hotelu Aubrecht niedaleko Człuchowa. Program rozpoczyna się o godz. 14.00. Jeden z prelegentów opowie o kompetencjach kluczowych polskich uczniów w świetle badań międzynarodowych, a uczniowie pochwalą się projektem badawczym, nad którym pracowali. Będzie również okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Drugiego dnia uczestnicy dowiedzą się więcej o nowych formach edukacji: tutoringu, coachingu i mentoringu, wezmą też udział w warsztatach.

fot. sxc.hu

DATA PUBLIKACJI: 2013-06-03 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"