Aktualność "Mamy zwyciężczynię!"
Zakończyliśmy głosowanie. Wiemy już, kto jest Waszym ulubionym nauczycielem. Gratulujemy Katarzynie Witek!

Nasz plebiscyt na ulubionego nauczyciela dobiegł końca. To Wy decydowaliście, kto będzie kandydatem w konkursie. Potem Wasze głosy zdecydowały o zwycięstwie. Dziękujemy każdej osobie, która zechciała zagłosować za pośrednictwem panelu na naszej stronie.

Najwięcej Waszej sympatii - i kliknięć - zdobyła Katarzyna Witek, nauczycielka ze szkoły w Kaliszu Pomorskim. Pani Kasia zdobyła 613 głosów. Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy, bo z Waszym ulubionym pedagogiem nam również świetnie się współpracowało.

Drugie miejsce plebiscycie zajął Maciej Dragańczuk z 238 głosami, a trzecie przypadło Ewelinie Bielińskiej i Zygmuntowi Rafińskiemu, którzy otrzymali po 152 głosy. Gratulacje należą się wszystkim nominowanym - samo znalezienie się w tym gronie świadczy o sympatii, jaką zgłoszonych nauczycieli darzą uczniowie.

Dla zwyciężczyni mamy przygotowaną nagrodę. Na razie to niespodzianka, ale obdarowana na pewno będzie zadowolona:) Nagrodę wręczymy podczas uroczystego podsumowania Projektu - na konferencji w hotelu Aubrecht. Relację śledźcie na naszej stronie.

DATA PUBLIKACJI: 2013-06-02 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"