Aktualność "WSP nosi imię Janusza Korczaka"
Wyższa Szkoła Pedagogiczna, beneficjent projektu "Kompetencje kluczowe drogą do kariery, od kilku tygodni nosi nową nazwę. Jest ona związana z obecnym patronem uczelni.

Od kilku miesięcy Wyższa Szkoła Pedagogiczna ma nowego patrona - Janusza Korczaka. "Proces dydaktyczny i naukowy opiera się na wspólnych wartościach, do których należą m.in.: równość w dostępie do wykształcenia, sprawiedliwe traktowanie i indywidualne podejście do studenta, wartościach bliskich osobie i myśli Janusza Korczaka" - czytamy na stronie uczelni.

30 kwietnia uczelnia zmieniła nazwę. Decyzją Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego została wpisana w rejestrze uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych jako Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nowym patronie WSP, zerknijcie tu

DATA PUBLIKACJI: 2013-05-18 » Pozostałe aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"