Aktualność "Jutro ruszamy z plebiscytem!"
We wtorek rozpoczynamy głosowanie na ulubionego nauczyciela. Jesteście gotowi?

Już jutro zaczynamy głosowanie na ulubionego nauczyciela. Spośród ośmiu kandydatów, którzy dotarli do finału, wybierzecie jednego. Osoba, która otrzyma najwięcej Waszych głosów, może liczyć na atrakcyjną nagrodę. Wręczymy ją podczas konferencji, którą zaplanowaliśmy na początku czerwca w eleganckim hotelu Aubrecht.

Jak głosować? Wystarczy się zalogować na naszej stronie. Każdy uczestnik ma do dyspozycji jeden głos. Jeśli wśród kandydatów jest wasz ulubiony nauczyciel, możecie zachęcać do oddawania na niego głosów kolegów z innych szkół.

Żeby ułatwić Wam zadanie, przy każdym nazwisku wstawiliśmy zdjęcie. Ponieważ korzystamy z modułu głosowania stworzonego specjalnie na potrzeby konkursu na najlepszy uczniowski projekt popularyzujący naukę, zdjęcia musiały zostać wstawione w miejscu filmików. Ale nie dajcie się zwieść:)

Po północy na naszej stronie i na facebooku znajdziecie link do strony z plebiscytem. Niech wygra najlepszy!

rw, fot. sxc.hu

DATA PUBLIKACJI: 2013-05-20 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"