Aktualność "Lekcje biologii w Nowogardzie"
Grupa biologiczna z I Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie ciężko pracuje na zajęciach, by stworzyć zbiory zadań z rozwiązaniami. Co badają uczestnicy?

Podczas pierwszej edycji Szkolnych Projektów Badawczych młodzi biolodzy z Nowogardu hodowali i obserwowali mikroorganizmy, m.in. bakterie i grzyby. Część zebrali podczas zajęć terenowych w jeziorze Nowogardno.

W tej edycji uczestnicy Projektu wzięli pod lupę człowieka. W styczniu badają ludzką anatomię i fizjologię. Zajmują się układem krwionośnym, wydalniczym i rozrodczym, a uczniowie chcący zdawać maturę na poziomie rozszerzonym również zoologią kręgowców i bezkręgowców. Efektem ich pracy będą zbiory zadań maturalnych zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

W lutym i marcu uczniowie przyjrzą się układom nerwowemu, hormonalnemu i ruchowemu oraz metabolizmowi komórki roślinnej i zwierzęcej.
Ich pracę możecie podejrzeć na zdjęciach w galerii tu

DATA PUBLIKACJI: 2013-01-16 » Pozostałe aktualności
Galeria aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106800 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"