Aktualność "Byliśmy na zajęciach w Krotoszynie"
Zobaczcie, jak wyglądają zajęcia zespołu biologicznego ze szkoły w Krotoszynie. Nad czym pracują uczniowie?

Uczniowie ze szkoły w Krotoszynie pracują w grupach badawczych. Towarzyszyliśmy na zajęciach zespołowi biologicznemu. Uczestnicy Projektu sprawdzają właśnie i powtarzają swoją wiedzę z biologii. Szlifują testy maturalne.

Jeżeli jesteście ciekawi, nad czym pracowali wcześniej, zajrzyjcie do galerii zdjęć. Są w niej fotki pomysłowych tablic, jakie przygotowali uczniowie. Wykorzystali je podczas Pikniku Młodych Naukowców. Plansze dokumentują poszczególne wydarzenia, w których uczestniczyli uczniowie, m.in. wyjazdy. Pokazują też, jak zespół biologiczny prowadził badania miejscowego stawu w różnych porach roku.

Zapraszamy do galerii tu


DATA PUBLIKACJI: 2013-01-10 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106800 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"