Aktualność "O pikniku w serwisie powiatu drawskiego"
Piknik Młodych Naukowców w Złocieńcu został zauważony na stronie internetowej powiatu drawskiego. Znajdziecie tu też galerię zdjęć.

Portal pisze o Pikniku Młodych Naukowców, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa w Złocieńcu.

"Uczniowie szkoły przedstawiali swoim młodszym kolegom i koleżankom z gimnazjów doświadczenia, badania, prezentacje oraz ćwiczenia chemiczne dotyczące zagadnień z zakresu biologii, chemii, fizyki, matematyki i informatyki" - można przeczytać na stronie. Do obejrzenia jest też galeria zdjęć.

Cały artykuł i zdjęcia tu

DATA PUBLIKACJI: 2012-03-27 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"