Aktualność "O Akademii w serwisie PAP"
Polska Agencja Prasowa zamieściła informację o trwającej w Sulechowie Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców. Co o nas pisze PAP?

"Projekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Młodzież jest bardzo kreatywna, tworzy swoje małe przedsiębiorstwa, rozwiązuje różne naukowe problemy, wręcz chłonie wiedzę. Niektórzy uczestnicy twierdzili, że Akademia zmieniła ich pogląd na świat" - powiedziała PAP rzeczniczka prasowa sulechowskiej uczelni, Ewa Markowicz.

To fragment artykułu, jaki ukazał się o Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców w serwisie naukowym Polskiej Agencji Prasowej.

Całość znajdziecie tu

DATA PUBLIKACJI: 2012-07-17 » Pozostałe aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"