Aktualność "Głosowanie rusza od nowa. Poprzednie unieważniamy"
Głosowanie na najlepszy uczniowski projekt popularyzujący naukę zostało unieważnione. Dlaczego podjęliśmy taką decyzję?

Projekt "Kompetencje kluczowe drogą do kariery" powstał dla Was - abyście rozwijali swoje zainteresowania, odkrywali pasje, poznawali ciekawych ludzi i byli lepiej przygotowani do dorosłego życia. Cenimy Waszą pracę włożoną w realizację poszczególnych zadań oraz Wasze zdanie. Dlatego chcieliśmy, żebyście mieli wpływ na wybór najlepszego uczniowskiego projektu popularyzującego naukę.

Oddaliśmy pod Wasz osąd dziesięć wybranych prezentacji spełniających wymogi regulaminowe. Na naszej stronie internetowej mogliście oddawać głosy na wybrany filmik. Ponieważ chcieliśmy ułatwić Wam zadanie, nie wprowadzaliśmy dodatkowych wymagań, takich jak na przykład obowiązek zalogowania się na stronie Projektu. Liczyliśmy, że dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mieli możliwość promować Wasze prace i prosić o głosy Waszych kolegów, znajomych i inne osoby niezwiązane z Projektem, które chciałyby zapoznać się z prezentacjami i wesprzeć Was swoimi kliknięciami.

Wprowadziliśmy wszystkie te rozwiązania z góry zakładając Waszą uczciwość i stosowanie się do zasad netykiety. Nie rywalizujecie przecież z anonimowymi internautami, ale między sobą. Mieliście już okazję poznać się podczas obozów i wyjazdów. Mieliśmy nadzieję, że choć wygrana będzie dla Was ważna, będziecie do niej dążyć, stosując zasady fair play i mając szacunek dla innych drużyn.

Podjęliśmy decyzję o unieważnieniu głosowania. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że duża część kliknięć została wygenerowana przez tzw. boty - programy służące do automatycznego oddawania głosów. Może o tym świadczyć oddanie dużej liczby głosów z jednego hosta i adresu IP w krótkim czasie. Wpisy były generowane co kilka sekund.

Przy podejmowaniu decyzji uwzględniliśmy również Wasze sugestie i maile, które do nas docierały.
Nie chcemy krzywdzić tych, którzy graja uczciwie, dlatego nie zmieniamy formuły: najlepsi zostaną wyłonieni podczas głosowania. Zmieniamy jednak zasady oddawania głosów. Jutro uruchomimy konkurs na nowo. Żeby wybrać film, trzeba będzie się zalogować. Każdy użytkownik będzie mógł zagłosować tylko raz.

DATA PUBLIKACJI: 2012-09-12 » Pozostałe aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"