Aktualność "Zaczynamy głosowanie!"
Możecie już oddawać głosy na któryś z dziesięciu filmów. Finalistów konkursu na uczniowski projekt popularyzujący naukę można obejrzeć na naszej stronie.

Od dziś na naszej stronie trwa głosowanie w konkursie na uczniowski projekt popularyzujący naukę. Obejrzyjcie prace finalistów i wybierzcie najlepszą! Pamiętajcie, że liczba jednorazowo oddanych głosów jest ograniczona.

Głosowanie potrwa do 21 września, a wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie. Na najlepszych czeka atrakcyjna nagroda - zagraniczny wyjazd.

Przy podsumowywaniu wyników nie będzie miała znaczenia wcześniejsza ocena komisji konkursowej. O zwycięzcy decydują wyłącznie internauci. Wszystko w Waszych rękach! Zapraszamy do głosowania!

Filmy na naszej stronie tu

rw
fot. sxc.hu

DATA PUBLIKACJI: 2012-08-31 » Pozostałe aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"