Aktualność "Znamy wyniki konkursu"
Publikujemy listę z wynikami konkursu na najlepszy uczniowski projekt popularyzujący naukę. Sprawdźcie, jak Wam poszło!

Przysyłaliście do nas prezentację multimedialną nie dłuższą niż pięć minut. Mógł to być film lub pokaz slajdów popularyzujący nauki ścisłe, pokazujący Waszą pracę podczas zajęć.

Za pracę można było otrzymać maksymalnie 32 punkty. Jurorzy oceniali m.in. pomysłowość i estetykę. Jak widać w rankingu, najlepszy pokaz dostał 29 punktów. To praca zespołu informatycznego z4i z ZSP w Kaliszu Pomorskim.

Bardzo dużo ciekawych prac musiało zostać odrzuconych z przyczyn formalnych. Tak stało się w przypadku grup, które niedokładnie przeczytały regulamin lub zapomniały o wysłaniu którego z wymaganych dokumentów. W innych pokazach zabrakło wymaganych logotypów albo wizytówki zespołu.
Zespoły, których prace się nie zakwalifikowały, mogą uzyskać informację o przyczynach odrzucenia ich zgłoszenia w biurze Projektu.

Dziesięć najlepszych filmików powalczy teraz w finale. Już jutro będziecie mogli je obejrzeć na naszej stronie internetowej i zagłosować na ten, który uznacie za najciekawszy. Miejsce w opublikowanym rankingu jurorskim nie będzie miało znaczenia przy wyborze zwycięzcy. Decydujący głos będą mieli internauci.

Zapraszamy do śledzenia, na jakim etapie jest głosowanie, na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

DATA PUBLIKACJI: 2012-08-30 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"