Aktualność "Kamery i aparaty na IAN. Odwiedzili nas reporterzy"
Podczas II turnusu obozu zorganizowaliśmy konferencję prasową. Zaprosiliśmy reporterów telewizyjnych, radiowych i prasowych do laboratoriów.

Kamery, aparaty, mikrofony - wnętrza PWSZ w Sulechowie wypełniły się dziennikarzami, których zaprosiliśmy na konferencję prasową. Odwiedzili nas reporterzy Radia Eska, TVP Gorzów Wlkp., Regionalnej Telewizji Lubuskiej w Zielonej Górze, Radia Zachód oraz Gazety Regionalnej Sulechów. Napisali o nas także Polska Agencja Prasowa oraz Gazeta Lubuska.

O Projekcie opowiedziała koordynatorka Magdalena Werner. Superwizorzy: Grzegorz Idziak i Jarosław Kordziński przedstawili plan obozów. PWSZ reprezentowała rzeczniczka Ewa Markowicz.

Przekazaliśmy dziennikarzom nie tylko suche fakty dotyczące Projektu i Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców. Pokazaliśmy im również, jak w praktyce wyglądają obozy. Reporterzy mogli wejść z aparatami czy mikrofonem na zajęcia. Kilku uczestników miało okazję wypowiedzieć się przed kamerą.

Zdjęcia z konferencji prasowej i późniejszych wizyt dziennikarzy w laboratoriach i salach tu

DATA PUBLIKACJI: 2012-07-16 » Pozostałe aktualności
Galeria aktualności
Warto doczytać
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"