Aktualność "Uczniowie z Sulęcina w radiu!"
Podczas Pikniku Młodych Naukowców w Sulęcinie uczestników projektu nagrała dziennikarka Radia Zachód. Posłuchajcie relacji!

"Jak założyć własną firmę, wydać gazetkę, przygotować dokumenty potrzebne przy rekrutacji do pracy, a także jak wygląda produkcja w dużych zakładach i nauka na wyższych uczelniach? Dla uczniów I LO w Sulęcinie to pytania, na które odpowiedź jest bardzo prosta. Od półtora roku 45 uczniów uczestniczy w projekcie 'Kompetencje kluczowe drogą do kariery' " - to fragment radiowej relacji z Sulęcina.

Z uczestnikami Projektu i osobami zaangażowanymi w jego realizację rozmawiała dziennikarka Radia Zachód, czyli rozgłośni ziemi lubuskiej. Monika Iłowska-Walkowiak nagrała materiał podczas Pikniku Młodych Naukowców 13 kwietnia.

Posłuchajcie relacji tu !

DATA PUBLIKACJI: 2012-05-08 » Pozostałe aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"