Aktualność "Co was czeka na Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców?"
Chcecie poczuć się jak studenci? Na Interdyscyplinarnej Akademii Naukowców odpoczniecie w naukowej atmosferze. Spotkacie kolegów z poprzednich wakacji i nawiążecie nowe znajomości. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają w Sulechowie!

Wiemy, że nie wszyscy chętni zdążyli przesłać do nas formularze zgłoszeniowe. Wciąż czekamy na spóźnialskich. I zdradzamy więcej szczegółów dotyczących wyjazdu. Co was czeka?

Interdyscyplinarna Akademia Naukowców będzie okazją do spotkań z naukowcami i twórczego rozwiązywania problemów pod ich okiem.

Poszukacie niekonwencjonalnych rozwiązań z pomocą wykładowców akademickich i studentów. Sami też poczujecie się jak studenci! Będziecie przeprowadzać doświadczenia w dobrze wyposażonych laboratoriach, uczestniczyć w zajęciach poprowadzonych w nowoczesnych salach wykładowych.
Po dniu pełnym wrażeń odpoczniecie na korcie tenisowym albo boisku do minigolfa. Zamieszkacie w komfortowych akademikach. W programie wyjazdu także warsztaty kabaretowe. Zobaczcie sami!

Gdzie zamieszkacie?

Do waszej dyspozycji będą dwuosobowe pokoje z dostępem do sieci WiFi w dwóch sąsiadujących ze sobą akademikach. Na parterze każdego są sale telewizyjno-komputerowe, dodatkowo w jednym z nich siłownia i sala fitness. Niedaleko akademików jest restauracja, w której będziecie jedli urozmaicone posiłki.

Czego się będziecie uczyć?

Zajęcia będą się odbywać w zabytkowych, ale świetnie wyposażonych obiektach PWSZ w Sulechowie. Mieszczą się tu nowoczesne laboratoria fizyki, elektrotechniki, energoelektroniki i metrologii elektrycznej oraz Centrum Energetyki Odnawialnej. Instytut w Kalsku jest usytuowany w przywróconym do dawnej świetności pałacu. PWSZ w Sulechowie posiada również pracownie kultur in vitro.

Jakie atrakcje was czekają?

Do dyspozycji uczestników będzie sala gimnastyczna wraz z wyposażeniem i zapleczem, rowery, korty tenisowe, boiska do siatkówki plażowej, tory do minigolfa i do gry w boules oraz kule.

Wśród atrakcji jest wyjazd do ośrodka jeździeckiego w Kalsku, gdzie znajduje się stajnia dla 18 koni, kryta hala jeździecka, wybieg oraz hipodrom. Do dyspozycji są także bryczki. Nie zabraknie więc konnych przejażdżek w siodle i zaprzęgiem. Kilkugodzinny festyn w ośrodku będzie połączony z ogniskiem.

W programie jest także wyjście na nowoczesny basen z saunami i zjeżdżalnią, dyskoteka i karaoke w profesjonalnym klubie. A ponieważ te okolice są nazywane Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym, czeka was także spotkanie i warsztaty z lokalną grupą kabaretową.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z uczelni w Sulechowie tu

DATA PUBLIKACJI: 2012-05-08 » Pozostałe aktualności
Galeria aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106870 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"