Aktualność "Ogłoszenie listy rankingowej szkół "

Informujemy, że została zakończona rekrutacja szkół i uczniów do projektu „Kompetencje kluczowe drogą do kariery”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Do uczestnictwa w Projekcie zostało zakwalifikowanych - po przejściu oceny formalnej i merytorycznej nadesłanych aplikacji zgłoszeniowych – 40 szkół obejmujących 1800 uczniów.

W związku z różnie przyjętą metodologią obliczania średniego wyniku z egzaminów kompetencyjnych uzyskanych przez uczniów w 2010 r. Realizator Projektu zrezygnował z uwzględnienia tego kryterium podczas oceniania przez Komisję Konkursową. W załączeniu Lista Rankingowa.

Lista Rankingowa - rozmiar 405 KB

Komunikat - rozmiar 61 KB

 

 

Biuro Projektu informuje, iż na liście rankingowej nie został ujęty Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, ul. Unisławy 32/33, 71-402 Szczecin. Placówka uzyskała 3 punkty, co kwalifikuje ją na 14. miejscu listy rankingowej dla województwa zachodniopomorskiego. Z danego województwa do Projektu zakwalifikowało się 10 szkół ponadgimnazjalnych, wobec czego Zespół Szkół Budowlanych został wpisany na listę rezerwową.


DATA PUBLIKACJI: 2010-09-30 » Pozostałe aktualności
»Na górę
Kontakt
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie
os. Witosa 20
77-300 Człuchów
Polska, woj. Pomorskie
tel. (59) 834 43 72
fax. (59) 834 43 72
UE
Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Odwiedzono naszą stornę 106707 razy
:: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
x
Logowanie
login:
hasło:
Przypomnienie hasła
login:
Logowanie do strefy klienta
Znajdujesz się w miejscu umożliwiającym dostęp do strefy klienta. W celu zalogowania się wpisz w wyznaczone miejsca swój login i hasło a następnie kliknij "zaloguj się". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X"


Przywracanie utraconego hasła
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła. Wpisz swój login a następnie kliknij "przypomnij mi hasło". Aby zamknąć okno logowania kliknij na przycisk "X".
x
Wyszukaj w serwisie
W celu wyszukania treści w serwisie wpisz szukana frazę a nastepnie kliknij na przycisk "WYSZUKAJ". Aby zamknąć okno wyszukiwania kliknij na przycisk "X"